TURITE KLAUSIMŲ? arnadomaitis@inbox.lt
(Nieko nelaimėjote pirkdami / dalyvaudami pirmame savo žaidime? - Susisiekite su mumis)


NEPAVYKSTA APMOKĖTI UŽ LOTERIJOS BILIETUS?

Dažnai sulaukiu žinučių, kad žmonėms neleidžia persivesti pinigų į žaidėjo piniginę (atlikti depozitą) ir apmokėti už momentinės e-loterijos bilietus.  Greičiausiai pas Jūs neaktyvuota Saugaus atsiskaitymo internetu paslauga. Kaip įjungti paslaugą pasirinktai mokėjimo kortelei jūsų el.banke galėsite sužinoti apačioje pateiktose video medžiagose, pasirinkdami kuriuo el.banku jūs naudojatės.

Jeigu vistiek nepavyksta apmokėti - rašykite mums į el.paštą arba į facebook'ą, kuriuos rasite KAIP SUSISIEKTI?

Peržiūrėkite video, kuriame parodyta kaip įsijungti "Saugaus atsiskaitymo internetu paslaugą". Tai visiškai nemokama ir saugu. Šia paslauga gali naudotis nemokamai kiekvienas Swedbank klientas.
Peržiūrėkite video, kuriame parodyta kaip atlikti "Atsiskaitymo internetu aktyvinimas". Tai visiškai nemokama ir saugu. Šia paslauga gali naudotis nemokamai kiekvienas SEB klientas.
Ši paslauga yra nemokama. Šią paslaugą reikia aktyvinti tik VISA kortelėms, MasterCard kortelėje to padaryti nereikia, nes saugus atsiskaitymas internetu jau yra ir taip įjungtas.

Tai galite padaryti labai paprastai, vadovaukitės Luminor banko patiekta instrukcija

1. Prisijunk prie savo interneto banko ir pasirink meniu punktą „Mokėjimo kortelės“. Sąskaitų sąraše pasirink sąskaitą, su kuria susieta VISA mokėjimo kortelė.

2. Atsivėrusiame lange spausk „Saugaus atsiskaitymo paslaugos nustatymai“ ir pasirink „Užsakyti paslaugą“.

3. Paprašysime įvesti savo mobiliojo telefono numerį ir asmeninį pasveikinimo tekstą (iki 40 simbolių), kurį vėliau rodysime pirkimo metu. Atkreipk dėmesį, kad nurodytu mobiliuoju telefonu gausi SMS žinutes su mokėjimo patvirtinimo kodu. Pateikęs duomenis, spausk „Užsakyti paslaugą“.
Kaip aktyvinti saugų atsiskaitymą internete savo kortelei?

Norėdami aktyvinti saugų atsiskaitymą internetu savo kortelei, internetinės bankininkystės sistemoje „SB linija“ pasirinkite „Kortelės“ —> „Saugus atsiskaitymas“, paspauskite mygtuką „Registruoti“ ir atlikite nurodytus veiksmus. Kiekviena kortelė užregistruojama atskirai.

Ar tai būtina ir kodėl reikalinga?

Neaktyvinę saugaus atsiskaitymo internetu savo kortelei, negalėsite jos naudoti internetiniams pirkiniams apmokėti. Jeigu elektroninėse parduotuvėse kortele neatsiskaitote, saugaus atsiskaitymo internetu programoje jos galite neregistruoti, tačiau rekomenduojame užregistruoti visas turimas mokėjimo korteles, nes tai Jums padės apsisaugoti nuo neteisėto kortelės duomenų panaudojimo.

Hey.lt - Nemokamas lankytoju skaitliukas Skaitliukas.eu - Nemokamas lankytojų skaitliukas